Máš príjemný hlas? Si komunikatívny? Vyznáš sa v bankových produktoch? Ak áno, hľadáme teba - hotline konzultanta na pasívnej telefonickej linke

J & T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:

• prijímanie telefonátov a poskytovanie informácií o J&T Banke, o bankových produktoch, o skupine J&T na požadovanej odbornej a komunikatívnej úrovni
• pravidelné prehlbovanie informácií o bankových produktoch a službách
• preškoľovanie sa na nové produkty poskytované bankou
• vypracovávanie reportov v zmysle pokynov priameho nadriadeného
• administratívne činnosti spojené s poskytovaním bankových služieb a s výkonom pracovnej pozície
• poskytovanie služieb telebankingu

Ide o pasívnu telefónnu linku, telefonáty sa len prijímajú. Nie je to obchodnícka pracovná pozícia, hotline konzultant nepredáva a ani neponúka žiadne bankové produkty.
Pozícia je vhodná aj pre tých kandidátov/tky, ktorí by chceli pracovať na polovičný pracovný úväzok.

Pracovný čas na uvedenej pracovnej pozícii je 8 hodín denne (resp. 4 hodiny denne) v dňoch pondelok - piatok, call centrum je v prevádzke od 8.00 do 18.00.

Perspektívna a stabilná práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie.
Zaujímavá pracovná pozícia s možnosťou ďalej odborne rásť, množstvo benefitov, a to vrátane členstva v exkluzívnom klube Magnus.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. So želaním príjemného dňa, personálny odbor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.10.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

hotline konzultant - pasívna telefonická linka
2

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v bankovníctve (call centrum finančnej inštitúcie, prípadne iné call centrum (mobilný operátor, UPC), prípadne prax na pozícii osobný bankár, teller, poradca klienta a pod.)
- prehľad v bankových produktoch bude výhodou, - pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ - odbor Bankovníctvo, financie, investovanie ako štartovacia pozícia v oblasti bankovníctva
- pozitívny prístup k práci
- prozákaznícka orientácia
- výborné komunikačné zručnosti, príjemný a bezchybný hlasový prejav
- dokonalá znalosť spisovného slovenského jazyka
- výborné prezentačné zručnosti
- znalosť práce s Microsoft Outlook, Excel a Word
- precíznosť a spoľahlivosť
- chuť pracovať

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako, ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového a finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Nosková
Tel.: 02/59 41 81 11
E-mail: poslať životopis
ID: 2380896   Dátum zverejnenia: 20.9.2017