Čašník/Čašníčka v Talianskej reštaurácii

J & R MANAGEMENT s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.5.2024
1 100 - 1 500 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá na základe skúseností uchádzača, od 6 EUR v čistom na hodinu. Všetky podrobné informácie ohľadne platu, odmien, bonusov na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovnú pozíciu Čašník/Čašníčka s hlavnou náplňou práce:​

- zodpovednosť za chod reštaurácie

​- vítanie a usádzanie hostí​
- servis jedál a nápojov
- profesionálne správanie a príjemné vystupovanie
- príprava a organizácia spoločenských a firemných akcií
- sledovanie a dopĺňanie skladových zásob a inventúry zvereného tovaru
- starostlivosť o hygienické a pracovné podmienky
- riadenie a koordinácia kolektívu čašníkov v interiéri a na terase

- možnosť kariérneho rastu
- získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
- možnosť práce v atraktívnej prevádzke v Trenčíne
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- balík firemných benefitov

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielajte životopisy aj s fotografiou.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.
Pohovor sa uskutoční v priestoroch reštaurácie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

  • komunikatívnosť
  • flexibilita​
  • ​príjemné vystupovanie
  • zákaznícky orientovaný prístup
  • pracovitosť a spoľahlivosť
  • tímová spolupráca
  • zodpovednosť
  • znalosť AJ a NJ vítaná

Myšlienka reštaurácie La Piazzetta sa zrodila po mnohých rokoch štúdia a vášne pre víno a jedlo. Taliansko patrí pod svetové dedičstvo UNESCO vďaka surovinám, receptom a kultúre jedla, kávy a vína. La Piazzetta vznikla s myšlienkou vytvoriť na Slovensku talianske „námestíčko“, kam donesieme autentické, pravé a zdravé suroviny. Na prípravu našich domácich cestovín, pizze a ostatných jedál používame originálne talianske špeciality ako Mozzarella di Bufala, Parmigiano Reggiano, Gorgonzola, Prosciutto di Parma, krájané talianske salámy, hľuzovky, panenský olivový olej...ako aj produkty prestížnych značiek De Cecco,Mutti... Ak si chcete vychutnať pravú chuť Talianska aj u Vás doma, môžete si u nás tieto špeciálne výrobky zakúpiť. Sme radi, že Vás môžeme privítať v La Piazzette a umožniť Vám vychutnať si talianske emócie.

Kontakt

ID: 4811437  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac