Senior Salesforce Consultant, možná živnosť

J&R Invest Group, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 5 700 EUR/mesiacod 2.000€/mes. na TPP, od 4.000 - 5.700€/mes. na kontrakt. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného Salesforce konzultanta. Pozícia zahŕňa podieľanie sa na transformácii projektov, implementácii a kustomizácii Salesforce CRM u najväčších spoločností v SK a ČR. Sme firma vyvíjajúca cloud-ové riešenia pre popredné svetové spoločnosti z finančného, telekomunikačného alebo automotív sektora.

Znalosť/Skúsenosť:
• analýza potrieb a požiadaviek business užívateľov a IT
• presales aktivity - pripravovanie demo ukážok a konceptov pre najväčšie firmy SK a ČR
• navrhovanie spôsobu realizácie požiadaviek, funkčná/dátová špecifikácia, integrácia a návrhy užívateľského rozhrania pomocou štandardných možností na platforme Salesforce
• príprava dokumentácie, podkladov pre testovanie
• koordinácia analytického tímu, prezentácia výstupov (možnosť vedenia malého agilného tímu, ktorý je zodpovedný za výsledok a kvalitu dodávok)

Ostatné znalosti:
• aktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť identifikovať efektívne riešenie
• 3+ rokov skúseností v IT ako Salesforce Business Consultant alebo Analytik
• 3+ rokov skúseností s funkčnou implementáciou CRM projektov
• znalosť funkčného a SW modelovania a odpovedajúcich postupov na platforme Salesforce
• ovládanie metodiky agilného vývoja (SCRUM, atď.)
• Salesforce certifikácia (napr. Salesforce Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud Consultant...)
• silné konzultačné schopnosti – analytické myslenie, schopnosť komunikácie a prezentácie, konštruktívne riešenie problémov, moderovanie diskusií apod.
• znalosť slovenského jazyka, angličtiny a ďalších európskeho jazyka je výhodou – možnosť práce na medzinárodných projektoch
• samostatnosť
• schopnosť robiť rozhodnutia a vedieť si ich obhájiť
• spolupráca vo kolektíve
• spoľahlivosť, zodpovednosť a dôraz na dôslednosť
• schopnosť raz za čas vycestovať k zákazníkovi

Výhody:
• tím odborníkov, ktorí majú podobné znalosti ako Vy a vedia sa vzájomne doplniť
• odborné školenia a konference, e-learning v rámci Udemy a Pluralsight

- možnosť flexibilnej zmeny projektu
- firemný hardware
- pružná pracovná doba - (aj remote)
- vzdelávanie Angličtina/Nemčina
- bonus pri odporučení kamaráta

Ak sa chceš učiť najmodernejšie technológie spomenuté vyššie a nevieš, či spĺňaš podmienky pre uchádzača, radi sa s tebou porozprávame.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- proaktívny prístup
- komunikatívnosť
- samostatné a tvorivé myslenie

Sme partermi bankových a telekomunikačných lídrov na svetovom trhu.
ID: 4429385  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac