Angular Developer (medior/senior), možná živnosť

J&R Invest Group, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 700 - 5 500 EUR/mesiacod 1.700€/mes. na TPP, od 3.500 - 5.500€/mes. na kontrakt. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme angular programátorov pre vývoj inovatívnych enterprise riešení pre bankový systém. Sme firma vyvíjajúca cloud-ové riešenia pre popredné svetové spoločnosti z finančného, telekomunikačného alebo automotív sektora.

Znalosť/Skúsenosť:
• HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
• OOP, design patterns, UML
• Typescript a Javascript
• Angular
• Swagger
• REST, yaml, JSON
• GIT (Pull-requests, merge, rebase, cherry-pick, branching)
• s agilným spôsobom SW vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN, ...)

Výhody:
• Angular (webpack, ng-cli, karma, rxjs, Observable/Subject, Providers, Forms, Binding, component, service, module, pipe, directive)
• Swagger, swagger-codegen
• Znalosť princípov architektúry microservices na základnej úrovni
• Základné chápánie enterprise architektury, ideálne JEE a webové aplikace
• Aktivny prístup k riešeniu zadaných úloh
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a dôraz na dôslednosť
• Integrační a Unit testování
• Kontrola dodržiavania vývojových standardov

- možnosť flexibilnej zmeny projektu
- firemný hardware
- pružná pracovná doba - (aj remote po covid-e)
- vzdelávanie Angličtina/Nemčina
- bonus pri odporučení kamaráta

Ak sa chceš učiť najmodernejšie technológie spomenuté vyššie a nevieš, či spĺňaš podmienky pre uchádzača, radi sa s tebou porozprávame.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- proaktívny prístup
- komunikatívnosť
- samostatné a tvorivé myslenie

Sme partermi bankových a telekomunikačných lídrov na svetovom trhu.
ID: 4348422  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac