Produktovo – technický špecialista

J & R INSPIRE, spol. s r.o.

Miesto práce
T.Vansovej 18D, Zvolen
Termín nástupu
04.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá by dokázala byť dostatočnou výzvou pre Vaše schopnosti? Chcete dosahovať nové ciele v osobnom a pracovnom živote? Hľadáte stabilné miesto v schopnom a vynikajúco naladenom kolektíve? Chcete prekonávať nové výzvy a byť zodpovedajúco ohodnotený podľa výsledkov Vašej práce? Ste technicky zdatný? Ak áno, tešíme sa na vás. Hľadáme kolegu na pozíciu produktovo-technického manažéra, kde sa vyžaduje schopnosť dobre komunikovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie, vysoké emočné naladenie a cieľavedomosť. Znalosť nemeckého jazyka je podmienkou. Znalosť anglického jazyka je významnou výhodou. Znalosť kresliasich programov InDesign a Photoshop je veľkou výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.2.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie - výhoda

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
AutoCAD - základy
Adobe InDesign - základy

Vodičský preukaz

B

Zručnosť - práca s PC, inštalácia softwarov, podpora pre prepočtové programy na krby a pece.
Technické a konštruktívne myslenie
Ochota učiť sa nové veci

Naša spoločnosť je zástupcom významných výrobcov technológii pre výstavbu alternatívnych vykurovacích zdrojov - krbov a kachľových pecí. Pôsobíme na Slovenskom trhu od roku 1997 a zameriavame sa na triedu vysoko kvalitných výrobkov, kde spolu so samotným predajom zabezpečujeme aj Know How pre použitie jednotlivých produktov. Sme stabilne rastúca spoločnosť s kvalitným ľudským zázemím. Dôležitým pilierom našej filozofie je férovosť, hľadáme čestných ľudí so stabilným zázemím a etickými hodnotami. To isté môžete očakávať aj od nás.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Terézie Vansovej 9489/18D
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Karlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 1623655   Dátum zverejnenia: 8.2.2018