Logo J.R.G. s.r.o.

Strojný zámočník – spúšťanie podvozkov

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, 058 01 Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Strojný zámočník - spúšťanie podvozkov:

  • Montáž častí brzdy a brzdových komponentov do rámov podvozkov
  • Zostavovanie jednotlivých častí brzdových komponentov
  • Montáž rámu podvozka na naložiskované dvojkolesia pomocou jednoúčelového špeciálneho zariadenia
  • Realizácia manipulácie komponentov potrebných k samotnej práci - rám podvozka, dvojkolesia, atď.
  • Vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených strojov a zariadení
  • Zodpovednosť za kvalitu pridelenej práce
  • Vykonávanie práce v súlade s platnými výrobnými dokumentáciami
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov, pracovných postupov a používanie ochranných pomôcok

Na tejto pozícii budete pracovať v tíme a zodpovedať za kvalitu práce. Váš typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať montáž a zostavovanie častí brzdových komponentov a podvozku. Pracovná doba bude typicky 8 hodín denne s prestávkou na obed. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

Pri splnení stanovených podmienok viete získať:

  •  dochádzkový bonus v sume 100,00 EUR.
  •  prémie do výšky 15%.
  •  mimoriadne odmeny za vynikajúce výsledky.
  •  dovolenkovú a vianočnú odmenu pre väčšiu pohodu.
  •  príplatok pri práci v trojzmennom režime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, údržba, technológia opráv

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Žeriavnicky preukaz
  • Oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení
  • Čítanie výkresovej dokumentácie
  • Základné znalosti strojárskych výrobných technológii
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
  • Odolnosť voči stresu
  • Orientácia na výsledok
  • Vyštudovaný strojný zámočník

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Harvišová Majerská
Tel.: +421918735013
E-mail: poslať životopis
ID: 4813828  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,9 EUR/hod.