Logo J.R.G. s.r.o.

Zoraďovač robotizovanej linky povrchových úprav

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
ASAP
6,16 EUR/hod.Dochádzkový bonus v sume 100,00 EUR. Prémie do výšky 15%. Mimoriadne odmeny. Dovolenková a vianočná odmena. Príplatok za trojzmennú prevádzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odstraňovanie mechanických porúch zariadení, strojov ihneď po zistení porúch v súčinnosti s pracovníkmi strojnej údržby
• Kontrola správnosti zadania programov k jednotlivým vozíkom v linke pred vstupom do automatickej kabíny.
• Vykonávanie preventívnych kontrol strojov a zariadení podľa plánu kontrol a v prípade zistených porúch ich odstraňovanie v súčinnosti s pracovníkmi strojnej údržby .
• Oznámenie závažnejších porúch svojmu nadriadenému a spolupráca pri koordináciii ich odstránení.
• Spolupracovať s dodávateľmi surovín, materiálov a strojných zariadení pri oživovaní a prevádzkovaní zariadení.
• Spolupracovať s oddelením elektroúržby pri odstraňovaní porúch tohto charakteru.
• Starostlivosť o zverené zariadenia s dôrazom na ich bezporuchovú prevádzku.
• Zúčastňovať sa školení a ďalších aktivít organizovaných zamestnávateľom za účelom udržania a zvyšovania si kvalifikácie.
• Dodržiavať bezpečnostné predpisy, a používať osobné ochranné pomôcky.
• Nastavovať parametre strojov a zariadení RL linky podľa pokynov technológa PÚ .
• Zabezpečovať, doplňovanie farby a chemických prípravkov, do zverených strojov a zariadení.
• Kontrolovať v priebehu zmeny funčnosť zverených zariadení a prípadné odchýlky v prevádkových parametroch konzultovať s technológom Povrchových úprav

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, údržba, technológia opráv

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opráv, nastavovania strojov a strojných zariadení

Počet rokov praxe

2

- čítanie výkresovej dokumentácie,
- základná znalosť strojárskych výrobných technológii,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- odolnosť voči stresu,
- orientácia na výsledok.

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Harvišová Majerská
Tel.: +421918735013
E-mail: poslať životopis
ID: 4802354  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,16 EUR/hod.