Obslužný pracovník linky pre robotické lakovanie

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, Poprad
Termín nástupu
ASAP
5,72 EUR/hod.prémie do výšky 15% vyplácané na mesačnej báze, dochádzkový bonus vo výške 100,00 EUR, dovolenková a vianočná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navešiavanie a zvešiavanie dielcov v súlade s technickými postupmi a v požadovanej kvalite.
• Chrániť a zakryť resp. zhotoviť kryt pre nenatierané plochy strojárenských výrobkov.
• Zodpovedať za čistotu zverených pracovných nástrojov.
• Zodpovedať za kvalitu pridelenej práce.
• Dodržiavať bezpečnostné predpisy, technologické a pracovné postupy a používať ochranné pomôcky.
• Postupovať podľa platnej výrobnej dokumentácie.
• Kontrolovať kvalitu aplikovanej vrstvy náteru

Informácie o výberovom konaní

Práca sa vykonáva v trojzmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

čítanie výkresovej dokumentácie, základná znalosť strojárskych výrobných technológii, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4261948  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,72 EUR/hod.