Nákupca

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 250 EUR/mesiacZáklad od 1250€ a viac podľa skúsenosti uchádzača, 50 EUR dochádzkový bonus, mimoriadne odmeny, prémie do výšky 15%, vianočná a dovolenková odmena a iné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu nákupca s anglickým jazykom so skúsenosťami z oblasti nákupu s chuťou na sebe pracovať.

Náplň práce:

Spravovať databázu existujúcich dodávateľov.
Aktívne vyhľadávať nových dodávateľov.
Viesť skladové hospodárstvo. Kontrolovať skladové zásoby a robiť mesačné inventarizácie skladov.
Príjem tovaru na sklad, kontrola dodacích listov.
Riadenie výšky a zloženia skladových zásob na zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu spoločnosti.
Expedícia tovarov pre zákazníkov.
Viesť rokovanie s dodávateľmi ako o cenách, tak o platobných, dodacích a zmluvných podmienkach.
Zabezpečovať logistiku dodávok v rámci spoločnosti.
V prípade potreby reklamovať dodaný tovar u dodávateľa.

Pružný pracovný čas,
odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
dochádzkový bonus 50€ mesačne,
a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
SAP ProcessIntegration/ProcesOrchestration (PI/PO) - Mierne pokročilý
KROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prezentačné a komunikačné zručnosti.
Veľmi dobré schopnosti v oblasti vyjednávania a organizácie práce.
Nemecký alebo anglický jazyk na aktívnej úrovni.

Spoločnosť J.R.G. s. r. o. je strojárskou firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov formou kataforetického lakovania a robotického lakovania. Zároveň v našom portfóliu služieb ponúkame opracovanie dielcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4138041  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac