Prevádzkový zámočník

J.R.G. s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 887/53, Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOd 1 100 EUR/hod. Od 4€/ hod. ( v závislosti od skúsenosti)+ 80e dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena. Možná priemerná mesačná mzda 1100€+ príplatky za nočné zmeny a 4 zmennú prevádzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Včasné a bezodkladné odstraňovanie mechanické poruchy zariadení, strojov a budov
• Vykonávanie preventívnych kontrol strojov a zariadení podľa plánu a odstraňovanie prípadných porúch
• Oznámenie závažnejších porúch svojmu nadriadenému a spolupráca pri zabezpečovaní ich odstránenia.
• Spolupráca s dodávateľmi pri oživovaní zariadení
• Spolupráca s elektroúdržbou pri odstraňovaní porúch
• Starostlivosť o zverené zariadenia s dôrazom na ich bezporuchovú prevádzku.
• Spolupracovať pri vykonávaní inštrukcií pracovníkov na opravách a údržbe strojov a zariadení (SaZ),
• Zabezpečovať opravy SaZ externými dodávateľmi, organizovať a kontrolovať prácu dodávateľov, odovzdávať SaZ po týchto opravách užívateľom,
• Vypracovávať a zabezpečovať technické opravárenské postupy pre vykonávanie preventívnych opráv a kontrol presnosti a funkčnosti SaZ a viesť ich dokumentáciu,
zabezpečovať materiál potrebný pre činnosť údržby, viesť evidenciu dodávok a sledovať dodávky.

Bližšie informácie k strojom a zariadeniam poskytneme na pohovore.

Odmeny pri výročiach.
Dovolenková a vianočná odmena.
Bonus za dochádzku 80€ mesačne.
Vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne.
Poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne (80€).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Manuálna zručnosť,
skúsenosť s opravou strojov a zariadení,
strojárskej vzdelanie- výhodou,
záujem o dlhodobú a stabilnú prácu.
Prax v oblasti strojárskej výroby, revízie elektrických zariadení a strojov, čítanie technických výkresov, elektrických schém, STN v oblasti revízie a VTZ,
samostatný elektrotechnik podľa § 22 Vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.,§23- výhodou.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a strojárskym spracovaním kovov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kpt. Nálepku 2561/47
07501 Trebišov

Kontakt

ID: 4035731  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac