Senior Web Developer (PHP, Zend, MySQL, JS)

J.P. s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500-3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská módna značka JUSTPLAY hľadá web developera s expertnou znalosťou PHP, Zend Frameworku, MySQL a JavaScriptu.

Tvojou úlohou bude samostatne vyvíjať e-shop justplay.sk bežiaci na Magente (skúsenosti s Magentom nie sú nutné). Rozumej pripravovať novú funkcionalitu (napr. zavedenie elasticu, prepojenie s bankou), upravovať súčasný kód (napr. importy a exporty produktov, účtovníctvo) a vylepšovať kód, rýchlosť a bezpečnosť webu. V roku 2018 nás povedieš medzinárodnou expanziou do okolitých štátov EÚ.

Práca je rozsahovo na min. 150 hodín mesačne, teda full-time. Ale úväzok môže byť rôzny, či už externá spolupráca alebo zmluva. Platovo je možné sa dohodnúť na mesačnom paušály alebo hodinovej sadzbe. Práca je z časti od nás v Bratislave, z časti kľudne z vlastných priestorov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať ma môžete na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- preukázateľná prax a výsledky minimálne 3 roky na podobnej pozícii
- skúsenosti so Zend Frameworkom sú nutné
- schopnosť pracovať samostatne

Značka J.P. vznikla v roku 1999 sídli v Bratislave. JP European Desing sa zmeriava na výrobu pohodlného a funkčného zimného športového oblečenia. Jednotlivé kolekcie navrhuje európsky dizajnérsky tím, ktorý neustále pracuje na skvalitňovaní svojich modelov podľa svetových trendov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3178808  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500-3500