Stavbyvedúci

J.P.V.K. SROS spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
30.06.2020
Od 1 500 EUR/mesiac1500 eur + príplatky za nadčas + príplatky za ohodnotenie, podľa plnenia si prac. povinností. Horná hranica závisí od Teba a toho čo vieš a čo nám ukážeš, závisí od Tvojich skúseností, vedomostí a osobnostných predpokladov atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu ďalšiu posilu. Možno si to práve Ty! Ak vieš, že vieš a ešte si nedostal šancu, príď k nám! Hľadáme samostatného, šikovného a kreatívneho človeka, ktorý má prax v stavebníctve, alebo skončil školu a podieľal sa na projektoch a zatiaľ mu život neponúkol šancu ukázať čo v ňom je. Ak máš rád výzvy, určite sa nám ozvi!

Koncoročné odmeny, Firemné teambildingy, Pravidelné preškoľovanie, Sociálne zázemie, Podpora talentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Samostatné a analytické myslenie. Manažérske zručnosti. Odbornosť a čestnosť. Kreatívnosť a lojálnosť.

Sme etablovaná, rodinná a stabilná stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu 30 rokov, bez zmeny majiteľa, názvu a telefónneho čísla. Firma sa zaoberá výstavbou pozemných stavieb ako sú administratívne budovy, bytové a apartmánové domy, skladové,výrobné,logistické haly a i. Našou prioritou sú potreby a želania klienta, neprihliada sa na kvantitu, ale na kvalitu, ktorá je poslaním spoločnosti. Firma využíva moderné technológie a techniky, koordinovaním všetkých činností spoločnosti. Sme spoločnosť dlhodobo a stabilne pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá ponúka sociálne zázemie, porozumenie, rast, možnosť ďalšieho vzdelávania a možnosti naučiť sa novým veciam. Spoločnosť si cenní lojálnosť svojich zamestnancov, ľudí ktorí prejavia kreativitu a záujem rozvíjať firmu a vysoké a náročné pracovné nasadenie im nie je cudzie. Individuálny prístup majiteľov ku svojim zamestnancom je samozrejmosťou ak je vzájomný vzťah korektný a čestný. Ak máš chuť prinavrátiť slovenskému stavebníctvu punc si to práve ty koho hľadáme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3858640  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac