Stavbyvedúci

J.P.V.K. SROS spol. s r.o.

Žilinský kraj, Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 EUR brutto nástupný plat a ďalej v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia stavby:
- manažovanie a koordinácia stavby od A po Z
- dodržiavanie kvality projektu a vedenie stavebného denníka
- kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov a BOZP na stavbe
- súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu
- riadenie stavebných technikov a ďalších pracovníkov na stavbe
- vypracovávanie súpisov vykonaných prác
- sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
- dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov
- komunikácia a kontrola subdodávok a materiálov

- teambuildingové aktivity a možnosť sa naučiť novým veciam
- možnosť služobného vozidla, notebook a mobilu
- benefity ako odmeny, jubileá a pod.
- moderné pracovné prostriedky a pomôcky
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- podieľanie sa na úspešných projektoch
- stravné v lístky s príspevkom zo SF ako samozrejmosť
- možnosť ďalšieho vzdelávania a školenia (aj podľa vlastného výberu)

Vážime si každý prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 73 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základné právne a ekonomické povedomie
- prax v stavebníctve
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI - výhodou (ale vieme poskytnúť priestor na jeho získanie)
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- organizačné a technické schopnosti
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Rodinná, stabilná, dynamická stavebná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 28 rokov, bez zmeny majiteľa, názvu a telefónneho čísla. Firma sa zaoberá prevažne pozemnými stavbami, ako sú budovy, haly, rodinné domy, funkčné budovy a i. Našou prioritou sú potreby a želania klienta, neprihliada sa na kvantitu, ale na kvalitu, ktorá je poslaním spoločnosti. Firma sa snaží využívať moderné technológie a techniky, koordinovaním všetkých činností spoločnosti. Sme spoločnosť dlhodobo a stabilne pôsobiaca na slovenskom trhu, ktorá ponúka sociálne istoty, porozumenie, rast, možnosť ďalšieho vzdelávania a možnosti naučiť sa novým veciam. Spoločnosť si cenní lojálnosť svojich zamestnancov, ľudí ktorí prejavia kreativitu a záujem rozvíjať firmu a vysoké a náročné pracovné nasadenie im nie je cudzie. Individuálny prístup majiteľov ku svojim zamestnancom je samozrejmosťou ak je vzájomný vzťah korektný a čestný.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika 2266
02601 Dolný Kubín

Kontakt

ID: 3576300   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 EUR brutto nástupný plat a ďalej v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta