Operátor vo výrobe

Berry Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hasičská 4, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
dohodou
520,00 € + prémie do 30%, nočné príplatky, prípadná práca nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trojsmenná prevádzka od pondelka do piatku - 7,50 hodinová smena - týždeň ranná,poobedná a nočná smena. Nenáročná práca - kontrolovanie, kompletovanie, balenie plastových výliskov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť.

Berry Slovakia s.r.o. je výrobca plastových výrobkov a technických dielov technológiou vstrekovania, patrí do medzinárodnej spoločnosti Berry .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3797303  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520,00 € + prémie do 30%, nočné príplatky, prípadná práca nadčas