Automechanik vozidiel Nissan a Ford

J.M.MARTIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Kollárova 85, Martin
Termín nástupu
dohodou
850 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda + variabilná zložka mzdy podľa osobného mesačného výkonu - detaily pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu , ktorý už má skúsenosti s opravou áut a chcel by sa v tejto práci zdokonaliť. Chcel by si byť súčasťou nášho teamu? Neváhaj a príď k nám . Budeš robiť takúto zaujímavú, náročnú prácu:

1. základná a rozšírená údržba motorových vozidiel
2. oprava prevodoviek a motorov
3. diagnostika, hľadanie a odstraňovanie chýb vozidiel

Táto pozícia v našej spoločnosti znamená skutočnú hodnotu ako pre nás, tak aj pre našich zákazníkov a preto už 30 rokov poskytujeme tieto výhody:

1. stabilná firma s lojálnymi zákazníkmi
2. práca vo výbornom kolektíve. ochota spolupracovať a pomáhať si navzájom
3. pravidelný, legálny príjem bez strachu o výplatu
4. postupné zvládanie aj najzložitejších opráv, odborný rast
5. rôznorodá, tvorivá práca na jednu smenu

Ak ti dnes chýbajú v tvojom živote takéto výhody ozvi sa hneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná prax v oblasti opráv motorových vozidie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. chuť pracovať
2. manuálna zručnosť
3. schopnosť sa podriadiť
4. ambícia byť najlepším...

Spoločnosť pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel viac ako 30 rokov. Sme autorizovaný predajca a servis pre vozidlá značiek NISSAN a FORD.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4684823  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac