Autoklampiar vozidiel Nissan a Ford

J.M.MARTIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Kollárova 85B, 03601, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacďalšie informácie o mzdových podmienkach pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak uvažuješ nad zmenou v živote, baví ťa oprava automobilov pridaj sa k nám. Hľadáme kolegu na takúto zaujímavú prácu:

- opravy a výmeny karosárskych dielcov
- odstrojovanie a kompletovanie častí vozidiel
- tmelenie, brúsenie, zváranie, pájkovanie dielov
- vyrovnávanie poškodených plechových častí, príprava vozidiel do
lakovne
- výmena čelných skiel
- pracovné postupy v zmysle manuálov karosárskych opráv

Táto pozícia v našej spoločnosti znamená skutočnú hodnotu ako pre nás, tak aj pre našich zákazníkov a preto už 30 rokov poskytujeme tieto výhody:

1. stabilná firma s lojálnymi zákazníkmi
2. práca vo výbornom kolektíve. ochota spolupracovať a pomáhať si navzájom
3. pravidelný, legálny príjem bez strachu o výplatu
4. postupné zvládanie aj najzložitejších opráv, odborný rast
5. rôznorodá, tvorivá práca na jednu smenu

Ak ti dnes chýbajú v tvojom živote takéto výhody ozvi sa hneď

email: životopis a profesnú kariéru. Prax v odbore potrebná. Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá výberu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti a prax oblasti karosárskych opráv vozidiel podmienkou

1. chuť pracovať
2. manuálna zručnosť
3. schopnosť sa podriadiť
4. ambícia byť najlepším...

Spoločnosť pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel viac ako 30 rokov. Sme autorizovaný predajca a servis pre vozidlá značiek NISSAN a FORD.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4190455  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac