Automechanik vozidiel Nissan a Ford

J.M.MARTIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Kollárova 85B, 03601, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu , ktorý už má skúsenosti s opravou áut a chcel by sa v tejto práci zdokonaliť. Chcel by si byť súčasťou nášho teamu? Neváhaj a príď k nám . Budeš robiť takúto zaujímavú, náročnú prácu:

1. pravidelné servisne prehliadky vozidiel
2. rozšírená údržba vozidiel
3. oprava motorov a prevodoviek
4. diagnostika, hľadanie a odstraňovanie chýb vozidiel

Táto pozícia v našej spoločnosti znamená skutočnú hodnotu ako pre nás, tak aj pre našich zákazníkov a preto už 30 rokov poskytujeme tieto výhody:

1. stabilná firma s lojálnymi zákazníkmi
2. práca vo výbornom kolektíve. ochota spolupracovať a pomáhať si navzájom
3. pravidelný, legálny príjem bez strachu o výplatu
4. postupné zvládanie aj najzložitejších opráv, odborný rast
5. rôznorodá, tvorivá práca na jednu smenu

Ak ti dnes chýbajú v tvojom živote takéto výhody ozvi sa hneď

email: životopis a profesnú kariéru. Prax v odbore potrebná. Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá výberu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechnik

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prijatí budú len uchádzači so skúsenosťami a praxou v oblasti opráv vozidiel

1. chuť pracovať
2. manuálna zručnosť
3. schopnosť sa podriadiť
4. ambícia byť najlepším...

Spoločnosť pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel viac ako 30 rokov. Sme autorizovaný predajca a servis pre vozidlá značiek NISSAN a FORD.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2964529  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac