Project Executive - riadenie projektov a zákaziek

J&L visible s. r. o.

Miesto práce
Mudroňova 75, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacbonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava a realizácia projektov pre klientov a ich partnerské predajne z celého sveta
• denná komunikácia s klientmi v anglickom jazyku
• kompletná exekutíva podľa zadania klienta a nastavených procesov
• zostavovanie inštalačných tímov v teréne a ich koordinácia
• tvorba a spracovanie reportov pre klienta
• nekonečné rozvíjanie zručností a znalostí
• spracovávanie podkladov a príprava rozpočtov
• budovanie vzťahov s klientmi
• spracovávanie a príprava rozpočtov

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á sa bude na našom úspechu
a úspechu našich zákazníkov podieľať pod naším heslom:

IN Visible? BE Visible
Nie je ti táto idea spoločnosti cudzia? Hľadáme práve teba!

• zázemie rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, kde si všetko hovoríme na rovinu a ťaháme za jeden povraz
• možnosť podieľať sa na projektoch svetových spoločností, vidieť výsledok svojej práce
• pozíciu s priestorom pre vlastné myslenie a rozvoj
• mzdu, za ktorú sa nebudeme spoločne hanbiť a ktorú budete môcť priamo ovplyvniť svojim výsledkom a schopnosťami
• práca v mladom a dravom kolektíve
• možnosť kariérneho rastu
• nástup podľa dohody

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady a schopnosti pre túto prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné zručnosti
• proklientský prístup
• snaha stať sa esom v projektovom riadení v rámci jedného z najrýchlejšie rastúcich oborov na svete
• precíznosť vypracovania zadaných úloh
• efektívne triedenie pracovných priorít
• veľmi dobrá úroveň komunikácie slovom aj písmom v AJ
• užívať si prácu v medzinárodnom prostredí
• schopnosť rýchlo sa orientovať a kvalitne spracovávať i nevyslovené potreby zákazníkov a dodávateľov
• chuť neustále sa vzdelávať v našom rýchlo sa rozvíjajúcom odbore
• analytické myslenie
• znalosť maloobchodu výhodou, nie však podmienkou

Sme spoločnosť pôsobiaca 4 roky na českom a slovenskom trhu v oblasti unikátnych retail riešení od návrhu, výroby až po inštalácie nábytku na predajniach.
Ponúkame komplexné riešenia od návrhu až po realizáciu podľa požiadaviek klienta.
Z menšej firmy, tak ako sme začali, sa rozrastáme a expandujeme na ďalšie trhy EÚ.
ID: 4393792  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac