Výrobný pracovník / Operátor výroby

J&L Tech Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacSuma 1 300 € sa dosahuje po zaškolení (cca 3 až 6 mesiacov od nástupu v závislosti od šikovnosti kandidáta), pri práci nadčas sa dá dosiahnuť ešte VYŠŠIA mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za výrobu, prevádzku, údržbu a drobnú opravu zariadení a strojov v závode
- Vykonávanie výrobných činností v závode
- Používanie strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení pre splnenie požadovaných pracovných úloh vo výrobe
- Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení
- Hlásenie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov
- Zastavovanie, prerušovanie a spúšťanie výrobných liniek
- Skúšanie a testovanie prevádzkyschopnosti a technického stavu jednotlivých zariadení
- Čistenie strojov a výrobnej haly
- Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
- Poskytovanie podpory pre konateľa, manažéra a ďalších vedúcich zamestnancov v závode

- Pracovná doba 8 hodín (Pondelok až Piatok) + občasné nadčasy podľa situácie vo výrobe a urgencie od zákazníka

- PRÍSPEVOK na stravovanie 4 €
- Práca v MALOM kolektíve s rodinnou atmosférou
- Práca v MLADOM kolektíve
- Stabilná pracovná pozícia

- V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis (s FOTOGRAFIOU)
- Práca je viac VHODNÁ PRE MUŽOV vzhľadom na občasnú potrebu väčšej fyzickej sily

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Technická zručnosť - ideálne prax v priemysle, dobrá organizácia práce
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Dobré komunikačné schopnosti, tímový duch, lojálny prístup

J&L Tech Slovakia, s.r.o. je kórejská spoločnsoť s dlhoročnou tradíciou (27 rokov) venujúca sa povrchovým úpravám dielov pomocou plazmových technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4318352  Dátum zverejnenia: 17.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac