Interim manažer/ka / krizový manažer/ka

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
100 000 - 200 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete se podílet na revitalizaci a dočasném řízení firem formou interim managementu?

Neustále rosteme, a tak hledáme interim manažera nebo manažerku, který/á se nezalekne žádné náročné výzvy. Najdeme?

Jsme executive interim management lídr v ČR a našim klientům pomáháme řídit firmy. Z pozice výkonného ředitele/ředitelky se proto u nás budete účastnit projektů revitalizace firem, interim managementu a krizového managementu malých a středních firem.

Co potřebujete pro práci u nás:

Nadšení pro oblast podnikání, exekutivního managementu, mentoringu, podnikového poradenství.
Manažerskou odbornost a prokazatelnou praxi s výsledky.
Min. 5 let zkušeností z oblasti vrcholového managementu firem či interim/krizového managementu podmínkou.
Vysokou míru komunikačních a leadership dovedností.
Morální zásady, etiku, charakter a vstřícný vztah k lidem.
Silnou orientaci na výsledky.
Ochotu cestovat a přizpůsobit se požadavkům klientů.

Nabízíme:

✅ Rozmanitou a někdy i dost adrenalinovou práci.
✅ Velmi zajímavé finanční ohodnocení závislé na výsledcích (cca 75–150 tisíc měsíčně).
✅ Vyzkoušené know how.
✅ Dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání.
✅ Vysoce korektní a seriózní přístup.
✅ Možnost seberealizace a osobního růstu.

Pokud máte zájem, ozvěte se mi zasláním životopisu nebo na tel. 721 446 444 a ráda Vám poskytnu více informací.

Informácie o výberovom konaní

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ID: 4313503  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/mesiac