Business development manager - J.I.P. pro firmy s.r.o. SK

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si vydělat opravdové peníze a nebojíte se pracovat?

Hledáme šikovného obchodníka nebo obchodnici, který/á rozšíří náš sehraný a neustále rostoucí tým.

Přidáte se k nám?

Jsme executive interim management lídr v ČR a našim klientům pomáháme řídit firmy. Jako obchodník budete mít na starosti jediné: sehnat zakázku. Administrativa ani zprocesování vás trápit nebude, to už zařídí kolegové.

Nenecháme vás v tom plavat. Máme propracovaný systém podpory a ze začátku s vámi bude jezdit jeden z našich ředitelů. Pokud společně získáte zakázku, bude připsána vám. Ukážeme vám, že naše služba je špičková a dobře prodejná.

Co potřebujete pro práci u nás:

Nadšení pro práci v obchodě.
Zkušenosti z oblasti obchodu a prodeje služeb.
Ochotu učit se a chuť do práce.
Komunikační schopnosti na vysoké úrovni.
Morální zásady, etiku, charakter a životní nadhled.
Silnou orientaci na výsledky.
Ochotu cestovat.

Nabízíme:

✅ Zajímavou a rozmanitou práci, obchodujeme s něčím naprosto ojedinělým.
✅ Provize závislé na výsledcích (žádný strop výdělku nemáme),
✅ Vyzkoušené know how a seriózní přístup.
✅ Zaučení do pozice a supervizora, který vám bude pomáhat.
✅ Dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání.
✅ Vysokou míru volnosti a vlastní organizace času.
✅ Možnost seberealizace a osobního růstu.

Zajímá vás více? Ozvěte se zasláním životopisu nebo na tel. 721 446 444 a ráda Vám poskytnu více informací.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ID: 4308782  Dátum zverejnenia: 20.4.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac