Interim manažer / krizový manažer

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Místo práce
Trenčínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás požadujeme:

- pozice vzhledem k náročnosti a celkovému charakteru práce vyžaduje člověka, který je nadšený pro oblast: a) podnikání, b) exekutivního managementu s prvky interim/krizového managementu, c) mentoringu a d) podnikového poradenství

  • manažerská odbornost a prokazatelná praxe s výsledky
  • nápaditost, kreativita
  • vysoká ochota učit se a nechat se formovat
  • obrovská chuť do práce, za kterou jsou vidět výsledky
  • zkušenosti z oblasti vrcholového managementu firem či interim/krizového managementu min. 5 let – podmínkou!!!
  • morální zásady, etika, charakter
  • silná orientace na výsledky, schopnost dotahovat úkoly, "tah na bránu"
  • časová přizpůsobivost požadavkům klientů
  • ochota cestovat
  • vysoká míra komunikačních schopností
  • leadership dovednosti
  • vstřícný postoj/kladný vztah k lidem

Co bude náplň Vaší práce:

  • účast na projektech revitalizací firem, interim managementu, krizového managementu malých a středních firem
  • exekutivní manažerské poradenství v řízení firem a projektů
  • vedení a mentoring manažerů, podnikatelů a obchodníků, případně dalších profesí

Co Vám nabízíme:

  • práce na ŽL s provizemi za konzultační den
  • vysoce korektní a seriózní přístup
  • zajímavá, rozmanitá a někdy dost adrenalinová práce
  • vyzkoušené know-how
  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání
  • práce s lidmi
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • kontakt se zajímavými lidmi
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení závislé na výsledcích Vaší práce

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům i výsledkům a k osobní seberealizaci. Spolupracujeme formou obchodního partnerství: "Já podnikatel, Ty podnikatel" se všemi výhodami i riziky, kterou podnikání přináší.

Písemné nabídky zasílejte včetně strukturovaného životopisu s fotografií.

Informace o náboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4080896  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc