Business development manager - J.I.P. pro firmy s.r.o. SK

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na úvod Vám alespoň v krátkosti přiblížíme, proč jsou naši KAM u nás. A proč s námi chtějí být i nadále. Následují vlastní slova našich KAM:

- vidíme budoucnost, finanční zázemí i nikdy nekončící osobní rozvoj v naší firmě, ale i ve filosofii a ve způsobu, jak podnikáme

- soustředíme se pouze na obchodní příležitosti (sehnání zakázky), minimum administrativy a nulová starost o zprocesování zakázky (na to jsou ve firmě již další lidé)

- na provozní problémy nejsme sami – každý má svého supervizora, který mu pomáhá

- setkáváme se se zajímavou skupinou lidí, tj. s majiteli malých a středních firem, vesměs velmi pozoruhodní a inspirativní lidé

- je to pro nás výzva, obchodujeme s něčím naprosto ojedinělým

- uvědomujeme si, že patříme nejen do společnosti, která má historii, výsledky a více než 150 projektů za sebou, ale i image, flexibilní přístup k věci a zkušené mentory či supervizory zakázek, od kterých se stále můžeme učit

- všichni v J.I.P. se velmi důsledně zaměřujeme vždy na priority

Co od Vás požadujeme:
- touhu pracovat na pozici akvizičního obchodníka (lovce)

- nadšení pro práci v obchodě

- vysoká ochota učit se

- obrovská chuť do práce, za kterou jsou vidět výsledky

- zkušenosti z oblasti obchodu a prodeje služeb

- životní nadhled

- morální zásady, etika, charakter

- silná orientace na výsledky, schopnost dotahovat úkoly, "tah na bránu"

- ochota cestovat

- komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Co bude náplň Vaší práce:
- presales fáze - telefonický kontakt, zjišťování možností, sjednávání schůzek

- obchodní aktivita - samostatná akviziční činnost

- administrativa spojená s pozicí obchodníka

- samostudium obchodních, manažerských a dalších dovedností nutných pro dosažení celkových výsledků firmy

Co Vám nabízíme:
- práce na ŽL s provizemi závislými na výsledcích

- zajímavá a rozmanitá práce

- zaučení do pozice

- vyzkoušené know-how a seriózní přístup

- dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání

- možnost seberealizace a osobního růstu

- kontakt se zajímavými lidmi

- vysoká míra volnosti a vlastní organizace času

- práce formou home office

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci. Spolupracujeme formou obchodního partnerství: "Já podnikatel, Ty podnikatel" se všemi výhodami i riziky, kterou podnikání přináší.

Písemné nabídky zasílejte včetně strukturovaného životopisu s fotografií.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4042720  Dátum zverejnenia: 7.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc