Jsme interim management provider, ale v menší míře také poradenská, investiční a vzdělávací společnost. Realizujeme projekty revitalizací firem, rozvoje malých a středních firem, dočasné řízení firem (interim management). V rámci podnikového poradenství se specializujeme především na tyto oblasti: zvyšování výkonnosti obchodních oddělení a prodejních týmů, revitalizace firem, personální audit, manažerské a obchodní dovednosti, marketing, reklama a public relations, koučink manažerů a obchodníků. Do svého týmu J.I.P. pro firmy s.r.o. aktuálně hledáme:

Business development manager - J.I.P. pro firmy s.r.o. SK

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Požadujeme:

  • touhu pracovat na pozici akvizičního obchodníka (lovce)

  • nadšení pro práci v obchodě

  • vysoká ochota učit se

  • obrovská chuť do práce, za kterou jsou vidět výsledky

  • zkušenosti z oblasti obchodu a prodeje služeb výhodou

  • životní nadhled

  • morální zásady, etika, charakter

  • silná orientace na výsledky, schopnost dotahovat úkoly, "tah na bránu"

  • ochota cestovat

  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Co bude náplň Vaší práce:

  • presales fáze - telefonický kontakt, zjišťování možností, sjednávání schůzek

  • obchodní aktivita - samostatná akviziční činnost

  • navazující dlouhodobá péče o klienty

  • administrativa spojená s pozicí obchodníka

  • samostudium obchodních, manažerských a dalších dovedností nutných pro dosažení celkových výsledků firmy

Nabízíme:

  • práce na ŽL s provizemi závislými na výsledcích

  • zajímavá a rozmanitá práce

  • zaučení do pozice

  • vyzkoušené know-how a seriózní přístup

  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání

  • možnost seberealizace a osobního růstu

  • kontakt se zajímavými lidmi

  • vysoká míra volnosti a vlastní organizace času

  • práce formou home office

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci. Spolupracujeme formou obchodního partnerství: "Já podnikatel, Ty podnikatel" se všemi výhodami i riziky, kterou podnikání přináší.

Písemné nabídky zasílejte včetně strukturovaného životopisu s fotografií.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Adresa společnosti

Palackého 1546
75002 Přerov

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiří Jemelka
E-mail: poslat životopis

ID: 3925992  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc