Obchodný zástupca pre západné a stredné Slovensko

J.F.INVEST, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700,00 eur + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových klientov na západnom a strednom Slovensku, nadväzovanie kontaktov
- Vyhľadávanie obchodných príležitosti v oblasti predaja gruzínskeho vína a gruzínskeho alkoholu
- Prezentácia spoločnosti
- Získavanie nových zákazníkov a komunikácia s nimi
- Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- Prieskum trhu, sledovanie nových obchodných príležitostí
- Príprava reportov

- Dynamické zamestnanie
- Preplácanie nákladov
- Zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Provízia z predaja
- Samostatná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Aspoň dvojročné obchodné skúsenosti
- Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti
- Samostatnosť a zodpovednosť so zmyslom pre plánovanie a orientáciu na dosahovanie stanovených cieľov
- Vysoké pracovné nasadenie, flexibilita a spoľahlivosť

Spoločnosť J.F.INVEST, s.r.o. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou developerskou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty. Medzi kľúčové činnosti patrí výstavba a rekonštrukcie bytov, domov a bytových domov, poskytovanie podnikateľského poradenstva, predaj a prenájom bytov a obchodných priestorov.
ID: 3396859  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,00 eur + provízia