Reagujte bez životopisu

Odborný predajca

J&B HUNTING s.r.o.

Miesto práce
Pekárska, Trnava
Termín nástupu
01.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiacbonusy z predaja, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zavedenej predajne zbraní a doplnkov v Trnave hľadáme zodpovedného a perspektívneho predajcu.

Ponúkame prácu v malej, ambicióznej a perspektívnej firme s rodinnou tradíciou, ktorá kladie dôraz na osobný a profesijný rast, lojalitu a spokojnosť. Nie len zamestnancov ale aj zákazníkov.

Náplň práce:
- predaj zbraní a streliva a kompletného sortimentu spoločnosti
- poskytovanie odborných informácií a poradenstva
- individuálny a proaktívny prístup na predajni
- vedenie skladového hospodárstva (príjem, nákup, výdaj tovaru), fakturácie
- práca s e-kasou
- spravovanie e-shopu
- prezentovanie spoločnosti, značiek a produktov
- dodržiavanie interných predpisov spoločnosti a noriem
- zákaznícky servis (nastreľovanie zbraní,...)

- kariéra v perspektívnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- zázemie rodinnej firmy
- špeciálne zľavy na celý sortiment spoločnosti J&B Hunting s.r.o.
- možnosť odborného vzdelávania a sebarealizácie
- možnosť firemných zbraní a doplnkov na prezentačné účely
- firemné a partnerské akcie
- účasť na rôznych svetových výstavách, konferenciách a workshopoch
- možný finančný rast
- zaujímavé prezenty v podobe oblečenia a doplnky

Prosíme aby sa nám ozývali len uchádzači, ktorí sú držiteľmi zbrojného preukazu nakoľko si to táto pracovná pozícia si vyžaduje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod so zameraním na predaj zbraní a streliva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Elektronická pokladňa - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- držiteľ zbrojného preukazu
- držiteľ poľovného lístka alebo členstvo v športovo – streleckom klube výhodou
- odborný a zároveň ústretový prístup k zákazníkom
- proaktívnosť a ochota učiť sa a rozvíjať
- kolegiálny prístup zameraný na dobré vzťahy
- zmysel pre zodpovednosť
- lojálnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť

Sme malá, ambiciózna a perspektívna firma s rodinnou tradíciou, ktorá kladie dôraz na osobný a profesijný rast, lojalitu a spokojnosť. Nie len zamestnancov ale aj zákazníkov. Pôsobíme v oblasti maloobchodného a veľkoobchodného predaja a zbraní, streliva, doplnkov a celej škály sortimentu pre poľovníkov, strelcov, či outdoor nadšencov. Na Slovensku priamo zastupujeme značky ako Strasser, Schmeisser, Beretta, Canik, Tisas, Nightforce, Falke, Flunatec, AseUtra...
ID: 4494923  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac