7 - 8 EUR/hod.

Pracovník v sklade

J.A.P. Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš stabilnú brigádu 2x týždenne počas celého školského roka?
Si zodpovedný a samostatný ?
Nemáš rád monotónnu prácu?
Práca je v rozsahu utorok 10-16 hod a štvrtok 10 - 14 hod .
Predajňu aj sklad máme v Petržalke na Zadunajskej ceste resp. Kopčianskej ul
Náplň práce spočíva v nahrávaní objednávok pre dopravcu - práca na predajni, následne presun do skladu a zabezpečenie rozvozu - nakládka tovaru.
Viac info o našich produktoch nájdeš na www.jap.sk
Odmena podľa množstva odpracovaných hodín.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Plat: 7€/ hod.Netto

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, fyzická zdatnosť, flexibilita, zodpovednosť

O spoločnosti:
“J.A.P.“ spol. s r. o. založené 1991 established. Vznikla v decembri 1991 v Kokorách u Přerova a bola zapísaná do Obchodného registra v Ostrave pod IČO 43541763. V polovici roku 2001 boli všetky prevádzky a kancelárie firmy presťahované do spoločného areálu v Přerove III-Lověšice č.p. 67, 750 02 Přerov. V roku 2006 spoločnosť otvorila pobočku na Slovensku pod značkou J.A.P. SLOVAKIA na Zadunajskej ceste 12 v Bratislave. Filozofiou spoločnosti je dodávať na trh stavebné prvky vysokej kvality s nápaditým designom za prijateľnú cenu. Z toho dôvodu tiež firma spolupracuje s poprednými tuzemskými a zahraničným výrobcami. Viac na www.jap.sk

Oblasť pôsobenia:
Obchodné činnosti v oblasti stavebných prvkov a designových interiérových prvkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zadunajská cesta 12
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Kamenec
E-mail: poslať životopis
ID: 3760233   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat: 7€/ hod.Netto