Predajca vozidiel.

IZSÁK Company, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
762 - 2 500 EUR/mesiac762--2 500 EUR/ mesiac (brutto) Zákl.zložka762.-EUR +odmeny do výšky 2 200.-EUR (brutto) provizny systém odmeňovania za predané vozidlo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjemné vystupovanie, aktívna telefonická a osobná komunikácia s klientmi a budovanie vzťahu s nimi.Predaj nových vozidiel značky : FIAT,NISSAN,DONGFENG. Koordinácia objednávky a dodávky vozidla. Evidencia termínov, práca na PC, evidencia a kontrola plnenia úloh, spracovanie obchodných ponúk.
Organizovanie, plánovanie a realizácia obchodných stretnutí.
Príprava podkladov na obchodné stretnutia.

Perspektívne zamestnanie v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Zaujímavé platové podmienky a zamestnanecké benefity.
Možnosť profesijného rastu.

Osobný rast, školenia, odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom.
Oslovíme iba tých kandidátov,ktorí najlepšie vyhovujú
našim požiadavkám.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v administratívnej obchodnej marketingovej činnosti.
skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu
prax v predaji vozidiel výhodou
spoľahlivosť, práca s ľudmi, komunikatívnosť, samostatnosť,
príjemné vystupovanie, zodpovednosť

V autorizovanom centre IZSÁK Co.s.r.o. Novozámocká cesta č.1 Komárno,
poskytujeme komplexné predajné a servisné služby značky FIAT,NISSAN,DONGFENG.
Novootvorený autorizovaný predaj a servis značky NISSAN.
Hlavným predmetom našej spoločnosti je predaj a servis vozidiel značky FIAT,NISSAN,DONGFENG.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1467637  Dátum zverejnenia: 30.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac