Rádiológ

IZOTOPCENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
IZOTOPCENTRUM, Rázusova, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 4 000 EUR/mesiac2000 EUR základ + 500-2000 EUR odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis CT vyšetrení pri hybridných metódach nukleárnej medicíny PET/CT a SPECT/CT.

13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

rádiológia

Oddelenie nukleárnej medicíny v nitrianskej nemocnici začalo svoju činnosť v roku 1986 prácou RIA laboratória, pokračovalo jednoduchými vyšetreniami na dostupných prístrojoch.
Od 1. októbra 2004 sa pracovisko osamostatnilo od FN a začalo pracovať ako IZOTOPCENTRUM, s.r.o. – Oddelenie Nukleárnej Medicíny. Plníme služby pre spádovú oblasť okolo 1 milióna obyvateľov, t.j. celý nitriansky kraj a priľahlé okresy. Niektoré vyšetrovacie metódy robíme na Slovensku sami, v niektorých patríme len medzi 3-4 pracoviská, ktoré sú schopné ich vykonávať.
V rámci udržania trendu v odbore bolo potrebné inovovať prístrojovú techniku, ktorá už bola morálne zastaralá, a hlavne rozšíriť možnosti pracoviska o nové trendy vo vyšetrovacích možnostiach s použitím pozitrónovej emisnej tomografie (PET/CT), ktorá umožňuje výrazné zlepšenie a spresnenie včasnej diagnostiky ako i sledovanie úspešnosti liečby najmä pri onkologických ochoreniach. Prvá inovácia bola realizovaná v roku 2006, kedy sme začali pracovať na vtedy nových prístrojoch od spoločnosti Siemens, PET/CT skeneri Biograph Duo a SPECT skeneri E.Cam. Nová inovácia prebehla spolu s presťahovaním sa do nových priestorov na Rázusovej ulici v roku 2014, kde k "pôvodnému" prístrojovému vybaveniu pribudla najnovšia generácia prístrojov opäť od spoločnosti Siemens, PET/CT Biograph 40 a SPECT/CT Symbia Intevo.
V roku 2016 sme vymenili PET/CT Biograph Duo za úplne nový prístroj PET/CT Biograph Horizon, rovnako od spoločnosti Siemens. V čase inštalácie sa jednalo o piaty takýto prístroj na svete.
Viac o spoločnosti na www.izotopcentrum.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3675173  Dátum zverejnenia: 22.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 4 000 EUR/mesiac2000 EUR základ + 500-2000 EUR odmena