Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca

IZO 4 DSP, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiacmesačné odmeny za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o už existujúcich
-pravidelné návštevy zákazníkov a zisťovanie ich potrieb
- spracovanie objednávok zákazníkov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti a akvizícia nových zákazníkov, ktorá
napomáha k zvyšovaniu svojich obratov
- táto pracovná pozícia zahŕňa okresy: Michalovce, Trebišov, Vranov nad Topľou, Humenné,
Sobrance, Snina, Medzilaborce, Svidník,

- portfólio aktívnych zákazníkov hneď od začiatku
- dôkladné zaškolenie
- zaručená základná mzda a možnosť zárobku v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- služobný automobil
- moderné pracovné podmienky( súčasťou štandardného vybavenia je notebook pre elektronické spracovanie objednávok, mob. telefón)

Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vašu žiadosť a životopis, ktorý starostlivo posúdime. Budem kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Znalosť maďarského jazyka vítaná.

IZO 4 DSP, s.r.o. je jednou z popredných spoločností na výrobu a spracovanie polystyrénu na Slovensku. Vznikla v roku 2004 so zameraním na výrobu tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu EPS. Naše výrobky sme prvý krát uviedli na slovenský trh v roku 2005.
ID: 4030766  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac