IZlato.sk - Personalistka

iZlato s.r.o.

Miesto práce
Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacMzda je stanovená na základe výkonu, skúseností a schopností kandidáta, pričom zohľadňujeme kvalitu odvedenej práce, flexibilitu a efektívnosť v práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti spojené s vyhľadávaním a výberom zamestnancov - centrála aj obchodné miesta
- tvorba a zabezpečenie externej a internej inzercie voľných pracovných miest
-realizácia výberových konaní, pohovorov, testovanie, vytváranie profilov vhodných kandidátov
- kontrola a evidencia dochádzky prostredníctvom dochádzkového systému
- vedenie personálnej agendy, príprava podkladov pre mzdy a kontrola VP
- administratívne činnosti - emailová a telefonická komunikácia, kopírovanie, scanovanie
príprava a analýza personálnych potrieb spoločnosti
- administratívne spracovanie personálnej agendy
- tvorba firemnej kultúry
sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov
- nastavovanie systému školení a participácia na školiacich aktivitách
- miesto výkonu práce: Poprade, Košice, Bratislava
- pracovná doba:
- pri plnom úväzku od pondelka do piatka od 8:00 - 17:00 hod
- pri skrátenom úväzku od pondelka do piatka od 8:00 - 14:00 hod
- povolený čiastočný homeoffice

- zamestnanecké benefity v podobe zliav na nákup šperkov u nás
- príspevok na cestovné 200€ pri dochádzaní do zamestnania nad 30km
- možnosť vlastnej tvorby a nápadov
- maximálna podpora mladého kolektívu, stabilita, korektnosť a dobré vzťahy
- seriózne finančné ohodnotenie (výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte)

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s fotografiou a motivačným listom.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačky, ktoré najviac spĺňajú naše požiadavky.

Všetkým uchádzačkám vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nie je potrebná, absolventky získajú potrebnú prax pre vykonávanie práce na danej pozícii

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vážime si hodnoty ako je čestnosť, etika, morálka a vysoké pracovné nasadenie
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a tolerancia
- dôslednosť
- flexibilita
- samostatnosť
- ovládanie gramatiky
- pozitívny prístup k riešeniu problémov

iZlato.sk je najväčšie a najznámejšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Čechách , s históriou už viac ako 20 rokov.
Sme moderný internetový e-shop pôsobiaci v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko alebo Taliansko, ktoré majú franchising so spoločnosťou iZLATO s.r.o. v Bratislave, Košiciach a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4598505  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac