IZlato.sk - Administratívna pracovníčka

iZlato s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacOdmeny 0-400€ pri dosahovaní stanovených noriem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s PC a internými programami
- vybavovanie objednávok pre e-shopových zákazníkov
- kontrola prepravných dokumentov a faktúr (znalosť základných ekonomických pojmov: faktúra, debet, kredit a pod.)
- samostatná i tímová práca s kolegami v rámci oddelení
- zaistenie kvality produktov
- proaktívny a rýchly spôsob riešenia problémov
- zaučíme ťa rýchlo a efektívne
- miesto výkonu práce v Poprade
- pracovná doba: od pondelka do piatka od 8:00 - 17:00 hod

- zamestnanecké benefity v podobe zliav na nákup šperkov u nás
- príspevok na cestovné 200€ pri dochádzaní do zamestnania nad 30km
- maximálna podpora mladého kolektívu, stabilita, korektnosť a dobré vzťahy
- seriózne finančné ohodnotenie (výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte)-
prostredie stabilnej spoločnosti
- pri plnení stanovených noriem - nárok na mesačné odmeny

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s fotografiou a motivačným listom.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačky, ktoré najviac spĺňajú naše požiadavky.

Všetkým uchádzačkám vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
OpenOffice.org Base - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vážime si hodnoty ako je čestnosť, etika, morálka a vysoké pracovné nasadenie
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a tolerancia
- dôslednosť
- flexibilita
- samostatnosť
- ovládanie gramatiky
- pozitívny prístup k riešeniu problémov

iZlato.sk je najväčšie a najznámejšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Čechách , s históriou už viac ako 20 rokov.
Sme moderný internetový e-shop pôsobiaci v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko alebo Taliansko, ktoré majú franchising so spoločnosťou iZLATO s.r.o. v Bratislave, Košiciach a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4595734  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac