Zlatník / junior/ - opravy a úpravy šperkov

iZlato s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
950 € nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení a získaní praxe:
- Opravy a úpravy šperkov a klenotov.
- Úpravy - leštenie, pieskovanie, matovanie a gravírovanie šperkov.
- Prijatie zákazky, navrhnutie postupu zhotovenia zlatníckych a klenotníckych prác a následné odovzdanie hotovej práce.
- Príprava materiálov a pracovných nástrojov.
- Zhotovenie šperkov opracovaním kovov a spojenie jednotlivých dielov pájkovaním, zváraním, nitovaním a lepením.

- Kariérny rast a pracovná doba dohodou. (možnosť skrátených úväzkov a fajn kolektív)
- Zaujímavá perspektívna práca v inovatívnom a flexibilnom tíme úspešnej a stabilnej spoločnosti.
- Výborné finančné ohodnotenie. (výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte)
- Dobré pracovné podmienky a stabilné zamestnanie v kľudnom prostredí.
- Zamestnanecké zľavy a iné výhody.

Náš etický kódex http://izlato.sk/stranka/eticky-kodex-zlatnictva-izlato-sk-s241.html

Poctivosť, dôvera a lojalita sú najcennejšie hodnoty pre prácu v našej spoločnosti.
Prvá fáza náboru je zložená z podávania žiadostí. Počas výberu sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti smerujúce svojim obsahom k našej spoločnosti.
Po analýze prihlášky (životopis, motivačný list a fotografia), vyberieme ľudí, ktorí sú pozvaní na pohovor. Počas pohovoru, by ste mali byť pripravený na otázky týkajúce sa, okrem iného aj vzdelania, pracovných skúsenosti, kariérnych plánov. Toto stretnutie môže mať rozhodujúci vplyv na budúcnosť Vašej kariéry, prezrite si našu stránku www.iZlato.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- Manuálna zručnosť
- Znalosť ovládania PC
- Technické vnímanie
- Efektívna komunikácia
- Kooperácia (spolupráca)
- Kreativita
- Flexibilita
- Výkonnosť
- Samostatnosť
- Riešenie problémov
- Plánovanie a organizovanie práce
- Celoživotné vzdelávanie
- Aktívny prístup
- Zvládanie záťaže

iZlato.sk je najväčšie a najznámejšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Čechách , s históriou už viac ako 20 rokov.
Sme moderný internetový e-shop pôsobiaci v krajinách Slovensko, Česko, Maďarsko, Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko alebo Taliansko, ktoré majú franchising so spoločnosťou iZLATO s.r.o. v Bratislave, Košiciach a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3127491  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 € nástupný plat