IZlato -asistentka predaja v luxusnom klenotníctve

iZLATO, s.r.o. Pribinova 4, Bratislava 81109

Pribinova 25 Tower115 (budova označená s logom TV Joj alebo Profesia.sk 200 metrov od oc Eurovea, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - a viac (pracovný čas podľa dohody máte viac možností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj on-line objednávok v pick up pointe
-predaj a poradenstvo pri výbere svadobných obrúčok a diamantových zásnubných prstienkoch.
- Príjemná práca v harmonickom prostredí
- Vybudujete si pozitívne a príjemné vzťahy so zákazníkmi.
- Každý deň u nás iný inšpiratívny a chceme aby ste sa vy aj zákazníci u nás cítili výnimočne.
- Základom je úsmev, pozitívny prístup a tímová práca.
- Máme fantastický výber svadobných obrúčok a diamantových šperkov za naozaj dobré ceny nakoľko niesme v obchodnom centre ale veľmi blízko Eurovei v Tower 115.
Ak je toto tá správna výzva pre Vás, navštívte niektorú našu predajňu - zašlite nám svoj životopis s aktuálnou fotografiou + motivačný list a staňte sa členom tímu iZlato Jewelry.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.iZlato.sk

Prostredie stabilnej spoločnosti
Nad štandardné platové ohodnotenie v podobe základného platu
Po zaučení aj bonusy systém odmeňovania
Možnosť kariérneho postupu
Výrazné zľavy na tovar v predajniach iZlato.
Mladý kolektív
Príspevok na bývanie

Životopisy spolu s FOTOGRAFIOU tváre zasielajte na personalne@izlato.sk. Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenčine. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávať súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v databázy spoločnosti sprostredkovania práce v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak sa stotožňuje s týmito pravidlami, ste jednou/jedným z nás:
- Záujem o šperky a módne trendy.
- Zodpovednosť a zmysel pre poriadok.
- Komunikatívnosť je základ v našom tíme
- Ak máte skúsenosť s predajom, je to veľké plus
- Váš profesionálny a príjemný prístup urobí dojem na každého zákazníka
- Flexibilita a ochota pracovať vám prinesie aj materiálny úžitok
- Veľká výhoda je ak ste pozitívny človek

Sme moderný internetový e-shop s kamennými predajňami, ktorý ponúka najširší sortiment zlatých a diamantových šperkov prinášajúcich luxus, pôvab, elegantnosť u žien ale aj mužov a Vašich ratolestí.

iZlato.sk je najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Česku, funguje už viac ako 11 rokov a každým dňom sa zdokonaľujeme. Nie sme len predajcami, ale sme aj ľuďmi...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

iZLATO, s.r.o.
Budova CENTRAL 1, Pribinova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Smoleňáková
Tel.: +421915967594
E-mail: poslať životopis
ID: 3357453   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - a viac (pracovný čas podľa dohody máte viac možností)