Grafik junior

iZLATO, s.r.o. Pribinova 4, Bratislava 81109

Miesto práce
Dlhe hony 7, 05801 Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600-800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úprava a práca s produktovými fotografiami
- iné grafické práce podľa požiadaviek

- možnosť osobného rastu
- stabilné a zaujímavé zamestnanie v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý, dynamický a veselý pracovný tím
- pohodová atmosféra, otvorená firemná kultúra a rôzne zamestnanecké benefity

Vzhľadom na vysoký počet životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu.

Nutnou súčasťou pre úspešné zaradenie do výberu je zaslanie portfólia, alebo ukážok prác pridané k životopisu!

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

photoshop

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - základy
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bude fajn ak by ste nám zaslali aj nejake Vaše práce + idealne ak by ste mali aj vzdelanie v tomto odvetvi, ale nemusi byť podmienkou

Sme moderný internetový e-shop s kamennými predajňami, ktorý ponúka najširší sortiment zlatých a diamantových šperkov prinášajúcich luxus, pôvab, elegantnosť u žien ale aj mužov a Vašich ratolestí.

iZlato.sk je najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku a v Česku, funguje už viac ako 11 rokov a každým dňom sa zdokonaľujeme. Nie sme len predajcami, ale sme aj ľuďmi...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

iZLATO, s.r.o.
Budova CENTRAL 1, Pribinova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Smoleňák
Tel.: 0907930345
E-mail: poslať životopis
ID: 3205171   Dátum zverejnenia: 3.10.2017