Vodič/Strojník cestných strojov (finišér/ valec/ výškar) práca s asfaltom v Nemecku

Izi Bau Group, s. r. o.

Miesto práce
Nürnberg-Nord, Norimberg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
08. 04. 2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a skúseného vodiča/strojníka a nastavovača/výškara cestného finišéru/valca na prácu s asfaltom v Nemeckom Norimbergu.

Typ stroja: Vögele 500 - 1800-03

Nastavovač výšok cestných strojov bude pracovať pri: Vögele AB 600 / AB 340 / AB 200 / AB 135

  • Začiatok: 08. 04. 2024
  • Mesto: Norimberg (Nemecko)
  • Hodinová mzda 25€/hod (6000€/mesiac)
  • Pracuje sa 60 hod/týždeň

Požadujeme:

  • živnostenský list
  • dlhodobé skúsenosti
  • nemecký jazyk výhodou

- Splatnosť 7/7

- Hradené ubytovanie

- Príspevok na cestu

- Práca na 2 roky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť vedená mladým tímom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

- vodič/strojník cestných strojov (finišér/valec)

- nastavovač cestných strojov (výškar)

- Požadujeme samostatnosť, spoľahlivosť

- Skúsenosť s prácou na cestných strojoch je nutnosťou

- Ponúkame stabilnú prácu a výhodné finančné ohodnotenie, tak neváhaj a ozvi sa nám!

Sme medzinárodná spoločnosť s pobočkami na Slovensku a v Poľsku. Špecializujeme sa na prácu ako subdodávateľ pre nemecké stavebné spoločnosti. Náš dynamický, mladý tím odborníkov sa vyznačuje poskytovaním vysokokvalitných stavebných služieb. Kladieme veľký dôraz na spokojnosť zákazníkov a budovanie dlhodobých partnerských vzťahov.
ID: 4791732  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac