Logo IzakVisionCenter s. r. o.

Očný lekár s atestáciou alebo lekár s praxou v oftalmológii pred atestáciou do súkromného zdravotníckeho zariadenia

IzakVisionCenter s. r. o.

Miesto práce
IzakVisionCenter s.r.o., Kláry Jarunkovej, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2024
2 000 - 5 000 EUR/mesiacVyššie uvedená základná mzda je nástupná mzda pre lekára bez atestácie. Výška mzdy pre atestovaných lekárov sa odvíja od atestácie a dĺžky praxe. Uprednostnenie lekára s atestáciou v odbore oftalmológia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytuje komplexnú lekársku starostlivosť v očnej ambulancii pre dospelých (lekár bez atestácie pod odborným garantom)
- spolupracuje s ostanými lekármi pri diagnostických a terapeutických výkonoch
- samostatne vykonáva mikrochirurgické operácie oka
- poskytuje preventívne lekárske prehliadky v súvislosti s výkonom práce, v rámci pracovnej zdravotnej služby pod odborným garantom
- zabezpečuje dodržiavanie platných vnútorných predpisov spoločnosti

- garantovaný pravidelný príjem

- odmeny
- práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím
- fixná pracovná doba
- len denná prevádzka zdravotníckeho zariadenia (bez víkendov)
- podpora vzdelávania a odborného rastu
- k dispozícii 2-izbový byt vo vzdialenosti 150m od pracoviska /areál Belveder, Banská Bystrica/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, (atestácia - odbor oftalmológia)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- profesionálny a ľudský prístup k pacientovi
- ochota učiť sa nové veci

Pracovná pozícia je v súkromnom zdravotníckom zariadení v odbore oftalmológia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vozárová
Tel.: +421917443644
E-mail: poslať životopis
ID: 4102939  Dátum zverejnenia: 6.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac