Zámočník / Údržbár

IWIN SERVICES, spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
9 - 23 EUR/hod.SVK 9-10 EUR / odpracovaná hodina CZ 11-15 EUR / odpracovaná hodina DE 23 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce na pozíciu zámočník - údržbár (kumulovaná funkcia)
= plat: na SVK 9-10€/hodina
= plat: v CZ 11-15€/ hodina
= plat v DE 23€ / hodina
Náplň: Zámočnícka práca, brúsenie, zvarovanie....
Nástup : ihneď.
Ubytovanie hradené a zabezpečené.
Doprava je zabezpečená.,
Základný zváračský kurz.
Skúsenosti s prácou nutné, čítanie výkresovej dokumentácie.
Životopisy zasielajte na mail [email protected]
Telefónne číslo 0905 902 180.

Hradené ubytovanie
Zabezpečená cesta

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na [email protected]
Osobne nás môžete navštíviť na Budovateľskej 1285 vo Vranove nad Topľou.
Telefónne číslo na nás: 0905 902 180.
Bezplatná infolinka: 0800 144 125

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ponúkame prácu na Slovensku aj v Česku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárenský priemysel

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
všeobecné znalosti
základný zváračský kurz

Personálna agentúra IWIN services je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou na českom a slovenskom trhu.
IWIN services je personálna a pracovná agentúra dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Rovnako je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania na území ČR.
Našou úlohou je zamestnávať komunitu ľudí do TPP alebo na dohodu. Našich zamestnancov si vážime a sme pripravení aktívne venovať pozornosť ich požiadavkám a náhle reagovať na ich možné zmeny a nápady. Všetkým našim klientom poskytujeme služby na vysokej úrovni.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4487416  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.