Anketár v obchodnom dome 35 EUR / deň pre Žilinský kraj

IWD market research GmbH

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
175

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tento rok uskutočňujeme na Slovensku veľmi rozsiahly a dôležitý projekt, pre ktorý hľadáme akúkoľvek podporu. Projekt sa týka prieskumu spokojností zákazníkov v supermarkete.
Na Slovensku máme ešte veľký počet predajní, v ktorých budeme prieskum realizovať. Zo zoznamu uvedených miest, si môžte vybrať mestá, ktoré by Vám najviac vyhovovali.
Ak by ste sa anketovania mohli zúčastniť viac ako raz, vieme Vám tiež ponúknuť predajne v iných krajoch na Slovensku.

Nálpň práce:
Realizovanie anketiet so zákazníkmi o ich spokojnosti bezprostredne po nákupe

Podmienky spolupráce:
Odpracovať minimálne jeden deň(vrchná hranica odpracovaných dní nieje obmedzená)

Pracovná doba: 9 až 19 hod v období do 30.09.2018
Urobiť 80 platných a dokončených ankiet za jeden deň
Vlastný telefón alebo tablet s OS Android

Odmena:
- 35 EUR/ deň
- prepláca sa doprava autom, autobusom, vlakom do miesta nasadenia

Mestá:
BYTČA
CADCA
DOLNÝ KUBÍN
KYSUCKÉ NOVÉ ME
LIPT. MIKULÁŠ
MARTIN
NÁMESTOVO
RUŽOMBEROK
TRSTENÁ
TURČIANSKE TEPLICE
ZILINA

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vyžadujeme:
Komunikatívne a samostané osoby so zmyslom pre zodpovednosť

IWD market research GmbH je medzinárodne činný inštitút pre prieskum trhu a verejnej mienky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3447265  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 175