Skladník - zástupca vedúceho skladu

IW TREND, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 38, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacmzda podľa výkonu + možnosť nadčasov s príplatkom + vianočný príspevok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v predajnom sklade
- obsluha zákazníkov
- fyzické prijímanie a vydávanie tovaru
- pracovná doba 7:30 - 16:00 hod alebo 6:00 - 16:00 s príplatkom za nadčas
- organizácia práce

- zaškolenie
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- príjem závislý aj od výkonu
- možnosť pravidelných nadčasov s príplatkom
- vianočné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s názvom pracovného miesta
a miestom pracoviska , prosíme, posielať na e-mail : [email protected]

Vybraných uchádzačov zavoláme na pohovor.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o našu ponuku práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nábytkárske alebo stolárske, nie je podmienkou

Počet rokov praxe

3

-výhodou je vodičský preukaz na vysokozdvižný vozík (VZV), nie je podmienkou
- prax na pozícii skladník

Veľkoobchod s drevnými materiálmi pre nábytkársku výrobu. S pôsobnosťou na celom Slovensku, prostredníctvom vlastných pobočiek. Stabilizovaná a rozvíjajúca sa firma, pôsobiaca na trhu s drevným materiálom od roku 1998.
Naša firma pracuje s najmodernejším zariadením v danej oblasti a má stabilizovaný stav zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rybnicna 38
831 06 Bratislava

Kontakt

ID: 818299  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac