Hlavný kuchár

Ivo Kratochvíľa

Miesto práce
Bistro Kinečko, Kalinčiakova, Modra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600,-€ plus osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho bistra Kinečko hľadáme šikovného kuchára/ kuchárku. Ak je tvoja práca aj tvojou záľubou a si zodpovedný, dodržiavaš zásady hygieny, máš rád nové výzvy, si tímový hráč a veľkou odmenou je pre teba spokojnosť zákazníkov, ale nebrániš sa ani konštruktívnej kritike, tak hľadáme práve TEBA.

Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti a nasadenia kuchára
Práca v mladom kolektíve
Pracovný odev
Práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť, dochvílnosť, bezkonfliktné správanie

Bistro Kinečko je príjemný podnik s priestrannou terasou nachádzajúci sa v priestoroch kina Mier Modra. Na jedenie ponúkame stálu a sezónnu ponuku jedál, ktorú pravidelne obmieňame. Čapujeme kvalitné české pivko Kout, okrem toho máme v ponuke ďalšie pivká aj z remeselných pivovarov, v ponuke nesmie chýbať modranské vínko.
ID: 3516370  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600,-€ plus osobné ohodnotenie