Lekár - oftalmológ Bratislava Kramáre

IVIO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
3 000 - 5 000 EUR/mesiacPolročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného. Platové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore podľa skúseností konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou lekára - oftalmológa je samostatná odborná lekárska starostlivosť o klientov IVIO CLINIC v novovybudovanej ambulancii. V spolupráci s ďalšími kolegami, budete v rámci starostlivosti o klienta pracovať na vysoko špecializovanom pracovisku. Budete vyšetrovať klientov predoperačne a pooperačne. Budete pracovať s dokumentáciu v elektronickej a papierovej podobe. Budete sa pravidelne vzdelávať v rámci kliniky i mimo nej.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame férové finančné ohodnotenie a férový prístup. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, firemné zamestnanecké podujatia, multisport karta, systém stravovania a mnoho ďalších výhod.

Do novovybudovanej očnej ambulancie na Bratislavských Kramároch, hľadáme oftalmológa. Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár oftalmológ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Výborné predpoklady pre prácu s ľuďmi
Výborné komunikačné zručnosti
Dobré zvládanie stresu

IVIO s.r.o. je spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.
ID: 4215161  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac