Facility Manager

IVIO s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacPolročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať tieto činnosti :
- Komplexná technická správa a údržba objektu
- Zabezpečenie bezproblémového chodu po technickej stránke, vrátane zabezpečenia zimnej a letnej údržby
- Zabezpečovanie potrebných opráv a vedenie ich evidencie
- Spolupráca pri vytváraní rozpočtov a kalkulácií určených na údržbu objektu
- Tvorba harmonogramov potrebných revízií, kontrola ich dodržiavania
- Spolupráca so zástupcami dodávateľov energií - elektriny, plynu, vody
- Dohľad nad strážnou službou zabezpečujúcou ochranu objektu
- Zabezpečovanie správneho nakladania s odpadmi v zmysle príslušnej legislatívy
- Ostatné činnosti spojené s prácou na pozícii podľa požiadaviek nadriadeného
- Práca v posunutých zmenách podľa potreby prevádzky objektu, držanie pohotovosti.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame férové finančné ohodnotenie a férový prístup. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, firemné zamestnanecké podujatia, multisport karta, systém stravovania a mnoho ďalších výhod.

IVIO je spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie - stavebníctvo, strojníctvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- Predchádzajúca prax na podobnej pracovnej pozícii aspoň 3 roky
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Technické myslenie
- Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať
- Schopnosť rýchlo reagovať pri problematických situáciách, flexibilita
- Odolnosť voči stresu
- VP skupina B

IVIO s.r.o. je spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.
ID: 3997162  Dátum zverejnenia: 22.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac