Perioperačná sestra - Inštrumentárka

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacPolročné odmeny na základe hodnotenia nadriadeného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou sestry - inštrumentárky je samostatná odborná asistencia pri operačných výkonoch v odbore oftalmológia. V bezpečnom prostredí našej kliniky budete dohliadať na korektný priebeh všetkých činností spojených s operačným výkonom.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame férové finančné ohodnotenie a férový prístup. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, firemné zamestnanecké podujatia, multisport karta, systém stravovania a mnoho ďalších spoločne vytvorených hodnôt.

Hľadáme skúsených a odhodlaných kolegov, ktorí hľadajú uplatnenie v kvalitnom prostredí novovznikajúcej očnej kliniky v Trnave. Do 14 dní odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra špecialistka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Dobré komunikačné zručnosti
Dobré zvládanie stresu

IVIO je novovznikajúca spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IVIO s. r. o.
Seredská 9423/255E
917 05 Trnava

Kontakt

ID: 3852202  Dátum zverejnenia: 16.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac