Можливість для людей з України

Perioperačná sestra - Inštrumentárka

IVIO s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky budú s konkrétnym kandidátom dohodnuté individuálne na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou sestry - inštrumentárky je samostatná odborná asistencia pri operačných výkonoch v odbore oftalmológia. V bezpečnom prostredí našej kliniky budete dohliadať na korektný priebeh všetkých činností spojených s operačným výkonom.

Zamestnancom ponúkame možnosť byť súčasťou vysoko kvalifikovaného a motivovaného tímu. Za kvalitne odvedenú prácu, ponúkame férové finančné ohodnotenie. Samozrejmou súčasťou je možnosť ďalšieho vzdelávania, firemné zamestnanecké podujatia, multisport karta, systém stravovania, príjemné pracovné prostredie a iné.

Hľadáme skúsených a odhodlaných kolegov, ktorí hľadajú uplatnenie v kvalitnom prostredí novej očnej kliniky v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra špecialistka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Dobré komunikačné zručnosti
Dobré zvládanie stresu

IVIO s.r.o. je spoločnosť poskytujúca expertné služby v oblasti oftalmológie. Členmi nášho tímu sú špičkoví odborníci v svojej oblasti zo Slovenska i zo zahraničia.
ID: 3852202  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac