Vedúci ekonomického oddelenia

IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riešenie a usmerňovanie financovania a rozpočtovania v organizácií vo väzbe na zákon o
rozpočtových pravidlách.
• Spracovanie návrhu rozpočtu príjmov a výdavkov podľa rozpočtových položiek, rozpisu rozpočtu na jednotlivé rozpočtové položky a podpoložky, sledovanie dodržiavania čerpania záväzných limitov rozpočtu, sledovanie dodržiavania záväzných limitov rozpočtu podľa organizačných jednotiek a návrh opatrení na riešenie nepriaznivého vývoja.
• Práca na systéme a spracovaní konsolidovaných závierok zamestnávateľa.
• Zabezpečovanie personálnej politiky a ekonomiky práce.
• Komplexné zabezpečovanie prevádzky organizácie

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

mobilný telefón s neobmedzenými volaniami

príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (po skúšobnej dobe)

práca v stabilnom prostredí verejnej správy

potrebné školenia a kurzy

vlastné stravovacie zariadenie

príspevok na stravovanie

ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či Kolektívnej zmluvy nad rámec zákonom stanovenej výšky

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady a prílohy: *
• žiadosť o zaradenie do výberového konania,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace,
• overená kópia diplomu, vysvedčenia alebo iného rovnocenného dokladu, ktorým uchádzač preukazuje
dosiahnutie požadovaného stupňa vzdelania podľa zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách
a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ak doklad nebol vydaný
vysokou školou v SR, musí byť doložené vyjadrenie príslušného orgánu SR o dosiahnutom stupni
vzdelania podľa predpisov platných v SR),
• písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
• písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v žiadosti, v diplome, vo
vysvedčení alebo v inom predloženom doklade alebo listine

Prihlášku do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi a prílohami je potrebné doručiť osobne do
podateľne IVES Košice, Čs. armády 20, alebo poštou na adresu: IVES Košice, Čs. armády 20,
041 18 Košice v zalepenej obálke označenej heslom „Výberové konanie – ved. EO – neotvárať“ do pondelka
6. mája 2024. Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum podania v podateľni
IVES Košice (podateľňa je otvorená v pracovných dňoch v čase 8.00 –15.30 hod).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

aktívna znalosť aspoň jedného svetového jazyka

bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov

znalosť práce s PC na profesionálnej úrovni

znalosť práce v programe SAP výhodou

znalosť práce v informačnom systéme Štátnej pokladnice

riadiace, organizačné a manažérske schopnosti, tvorivosť, komunikatívnosť, flexibilita

logické a analytické myslenie

tvorivý a aktívny prístup k práci

schopnosť riešiť krízové situácie

spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, diskrétnosť

praktické myslenie, precíznosť a zmysle pred detail

IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy, príspevková organizácia. Organizácia vyvíja aplikačný SW pre verejnú správu a samosprávu, zabezpečuje prevádzku centrálnych registrov sekcie verejnej správy MV SR.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Števlíková
Tel.: +421948255184
E-mail: poslať životopis
ID: 4808001  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac