Advokát / Advokátsky koncipient s praxou

IVANOVIČ LEGAL

Miesto práce
Štúrova Ulica 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmin. 1200€/mesiac (konečná výška mzdy sa posudzuje individuálne podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka + iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sporová agenda vrátane osobnej účasti na pojednávaniach - príprava rôznych výziev a žalôb, výkon a realizácia záložného práva, vymáhanie pohľadávok.
Vyhotovovanie právnych dokumentov, zmlúv, podaní, stanovísk, komunikácia s úradmi a klientmi, najmä v oblasti občianskeho a obchodného práva.
Korporátna agenda - príprava dokumentov potrebných na založenie a zmeny v s.r.o., a.s., likvidácie spoločnosti a pod.
Právo nehnuteľností - príprava kúpnych zmlúv na nehnuteľnosti, návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
V prípade záujmu uchádzača aj kontakt s prípadmi z trestného práva.

- podnetná práca pre domácu ako aj zahraničnú klientelu
- profesionálny rast
- kolegiálne a priateľské pracovné prostredie
- sídlo kancelárie v srdci Bratislavy
- ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam a dosiahnutým výsledkom
- prácu na zaujímavých a komplexných projektoch
- ústretový prístup
- možnosť pracovať čiastočne z domu
- práca na zaujímavých projektoch
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na email: [email protected]

Odpovieme len tým uchádzačom, ktorí budú spĺňať podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.1.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- výbornú znalosť práva, najmä v oblasti sporovej agendy
- znalosť práva duševného vlastníctva, práva IT alebo medicínskeho práva výhodou
- ochotu na sebe pracovať a učiť sa
- veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti
- výborná znalosť anglického jazyka (s právnou terminológiou)
- vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu
- schopnosť tímovej práce
- LOJALITU

Advokátska kancelária IVANOVIČ LEGAL vznikla v r. 2011 a za roky praxe sa vyprofilovala v oblastiach, ktorým sa najčastejšie venuje, a to najmä v oblasti práva duševného vlastníctva (patenty, ochranné známky), práva IT (sme súčasťou viacerých blockchainových projektov už od roku 2017), sporovej agendy (klasické súdne spory, ale aj špecifické ako napr. náhrady škody voči štátu za väzbu, uplatňovanie poistných nárokov, a pod.).

Úspešne sme zastupovali klientov v sporoch o ochranné známky ako aj v patentových sporoch s medzinárodným dosahom. Zastupujeme významných klientov z oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti ako aj biotechnológie, zaoberajúcej sa vývojom nových liekov a medicínskych postupov.

Hľadáme kolegu, ktorý sa nájde v ktorejkoľvek uvedenej oblasti, ktorá ho zaujme a v tejto sa stane expertom a významným členom nášho tímu.

Naša advokátska kancelária poskytuje právne poradenstvo na území SR ako aj v zahraničí či už priamo alebo cez svojich zmluvných partnerov a spolupracujúcich advokátov v krajinách V4 (ČR, POL, HUN).

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Štúrova 11
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Miroslav Ivanovič
Tel.: +421915767343
E-mail: poslať životopis
ID: 4014907  Dátum zverejnenia: 29.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac