Strojník na vrtnú súpravu - vŕtanie studní

IVANEX services s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 3 000 EUR/mesiacNástupná mzda zavisí od individuálnych skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha vrtnej súpravy - vŕtanie studne
  • Kontrola funkčnosti stroja a jeho príprava na prácu
  • Bežná údržba stroja
  • Príprava pracovnej plochy pre vrtné práce
  • Monitorovanie a riadenie vrtných prác

Bežný deň na tejto pracovnej pozícii zahŕňa prípravu a nastavenie stroja na pracovnú činnosť, kontrolu jeho funkčnosti, riadenie a monitorovanie vrtných prác.

Pracovná doba na tejto pozícii je individuálna kde zaleží na šikovnosti strojníka. Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej pracovnej náplne a času potrebného na dokončenie konkrétneho projektu.

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Príplatky za prácu naviac
  • Stabilná práca počas celého roka (nie len cez sezónu)
  • Možnosť ubytovania pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Zručnosť v obsluhe a údržbe vrtných súprav
  • Samostatnosť, dochvíľnosť a slušné vystupovanie
  • Skúsenosti s vŕtaním studní
  • Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s klientmi
  • Zodpovednosť, precíznosť a flexibilita v prístupe k práci

Naša spoločnosť sa zaoberá vŕtaním studní na západnom a strednom Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Iván
Tel.: +421915965732
E-mail: poslať životopis
ID: 4845202  Dátum zverejnenia: 15.7.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac