Можливість для людей з України

Vodič sk. C - pracovník v sťahovacej službe IVANEX

IVANEX services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiacv závislosti od pozície + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť IVANEX s viac než 8 ročnou praxou, v oblasti sťahovacích a prepravných služieb, hľadá nové posily do svojho tímu.

Venujeme sa prevažne sťahovaniu korporátnej klientely, prepravným službám a skladovaniu.

Pracuje sa od pondelka do piatka. Možnosť pracovať aj víkendy.
Nutnosť praxe vo vedení dodávky/nákladného vozidla.
Skúsenosti s montážou a manipuláciou nábytku výhodou.

Požiadavky: slušné vystupovanie, dochvíľnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať pod stresom, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť a bezúhonnosť!

Platné doklady kkv, tachografová karta a zdravotná spôsobilosť!
(školenia vieme preplatiť)

V prípade záujmu stať sa súčasťou nášho tímu, nám zašlite svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

- príplatky rôzneho charakteru
- prémie za prácu navyše
- ročné prémie
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- flexibilný pracovný čas

Prosíme kontaktovať výhradne formou emailu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vidičský preukaz skupiny C
- prax vo vedení skriňovej dodávky výhodou
- zodpovednosť
- pracovitosť
- dochvíľnosť
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- čistý register trestov

Spoločnosť IVANEX poskytuje profesionálne sťahovacie služby, ako aj služby v oblasti skladovania a nákladnej dopravy. Našim cieľom je byť spoľahlivým partnerom pri sťahovaní a zákazníkovi zabezpečiť čo najväčší komfort.
ID: 3952324  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac