Logo Ivan Torhan

Hlavný kuchár

Ivan Torhan

Miesto práce
Tolstého 4, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, alebo od 1.5.
2 000 EUR/mesiacPlat je na základe skúseností, šikovnosti a dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁM k sebe do podniku v Pezinku ambiciózneho, komunikatívneho a sympatického kuchára, ktorého práca v prvom rade baví a napĺňa a je jeho koníčkom. Vie si zrátať 5+5 a vie viesť tím. PONÚKAM voľnú ruku aj pri príprave sezónnych jedál.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

- vedenie tímu
- organizácia práce
- zadeľovanie pracovných úloh
- riadenie objednávok
- konzultovanie objednávok tovaru s prevádzkarom
- sledovanie skladových zásob, dodržiavanie FIFO
- kontrola pracovných postupov
- zodpovednosť za výdaj jedál z kuchyne
- zodpovednosť za chod kuchyne
- sledovanie trendov v gastronómii a ich aplikácia
- zodpovednosť za dodržovanie určených noriem a postupov
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku

Nástupný plat je vec dohody .

Môžeme začať od 2 000€ NETTO a vyššie za 180h/m.

Krátky dlhý / týždeň 10:00 - 22:00 hod.

Možnosť privyrobenia na BBQ.

Všetko záleží od zručnosti a skúsenosti.

Každý dobre vieme, že podnik robí nie len majiteľ, ale hlavne kvalitný a seriózny personál.

Nehľadám žiadneho Michelina, kecalka ani menučkového kuchára. Potrebujem férového parťáka, ktorý vie pripraviť a nadizajnovať klasické chutné jedlá, ktoré budú mať šmrnc, chuť a štýl. Miesto je ideálna pre makača, ktorého je príprava jedál vášeň, miluje čerstvé bylinky, korenia, zeleninu, maldon a stále chce skúšať niečo nové.

Verím, že tu je zopár šikovných nadšencov ktorý hľadajú práve takéto miesto. Smeny sa dajú vždy prispôsobiť. Tak neváhajte sa ozvať. TERMÍN nástupu IHNEĎ, alebo od 1.5. do 1.6. 2024.

Ak máte nejaké otázky pošlite mi prosím svoj životopis, alebo ma kontaktujte.

Tak tiež počas sezóny mám k dispozícii svoju vlastnú organickú záhradu, sliepky.. a som ochotný časom podporovať napredovanie a seba rozvoj.

V ponuke máme:

Polievky, domáce Tagliatelle, burgre, steaky, šaláty..

* Stabilná a dlhoročná práca garantovaná

* Každoročné zdvíhanie platu

* Možnosť ubytovania

* Získanie nových zručností

* Strava a nápoje počas pracovnej doby

* Počas vianočných sviatkov zatvorené

+  13ty plat

Hľadáme skúseného kuchára, ktorý sa pridá k nášmu tímu a prinesie svoje kulinárske schopnosti do nášho podniku. Ak máte vášeň pre prípravu chutných jedál, ste kreatívny a zručný v kuchyni, táto pozícia je pre vás ideálna!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Chuť pracovať v danom odbore

Príjemné vystupovanie

Precízne servírovanie

Hospodárenie a vzťah k používaným surovinám

Tímová spolupráca

Asertívny prístup

Zodpovednosť

Dochvíľnosť

Zásady správnej hygieny

Zdravotný preukaz

Kangaroo Pezinok je menší rodinný podnik s modernou kuchyňou a pozitívnou atmosferou, kde si dávame záležať na surovinách, príprave jedál a nápojov. Reštaurácia ma kapacitu 50 miest a ponúka aj rozvoz.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Torhan
Tel.: +421910160165
E-mail: poslať životopis
ID: 4672942  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac