Obchodný reprezentant

IVAMAR s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 600 EUR/mesiacAkú odmenu budeš dostávať ? Odmena za vykonanú prácu je na základe Mandátnej zmluvy + provízie podľa výkonu. Vidíme tiež možnosť TPP. A čo je dôležité vedieť, že Tvoj príjem nemá hranice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš navštevovať resp. komunikovať s našimi klientami, budeš načúvať ich požiadavkám a hľadať spôsob, ako im pomôcť.
Budeš eticky predávať služby reklamy FIT Family RADIO, budovať nové obchodné vzťahy a partnerstvá.
Budeš vyhľadávať výnimočných, poctivých a úspešných podnikateľov, ktorí si prostredníctvom nás zvýšia imidž spoločnosti a zviditeľnia svoju značku , či služby .

Ponúkame Ti jedinečnú príležitosť pracovať bez obmedzení s Tebe vlastnou tvorivosťou a plánovaním času .
U nás môžeš pracovať z akéhokoľvek kúta Slovenska. Počítaj však s tým, že nebudeš na všetko sám, ale pravidelnými stretnutiami v sídle FFR Ťa podporíme, usmerníme, pretože sme tím.
U nás Ti doprajeme rodinné zázemie, motiváciu, oddych na firemných eventoch , kurzy osobnostného rastu , kurzy managera, či obchodníka v praxi.

Hľadáme obchodného reprezentanta. Musí byť človekom, ktorý sa rád stretáva s ľuďmi a ešte radšej s nimi profesionálne komunikuje. Hľadáme partnera pre naše rádio, ktorý bude nám podobný. Má podrezaný jazyk , nadšenie a vytrvalosť pri práci.
Tvorivého s príchuťou jedinečnosti s ambíciou osobného rastu a chuťou vzdelávať sa .
Sme tak trošku snílkovia. Hľadáme parťáka do našej ,,family „ , ktorý bude spolu s nami spájať , podporovať a zviditeľňovať všetko krásne a užitočné pre tento svet , pre nás všetkých ..... bez obmedzení , bez hraníc .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Najlepšie so skúsenosťami v obchode min.1 rok ,avšak ak máš veľkú chuť napredovať všetko ťa naučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že budeš tvorivý.
Zároveň však flexibilný, lebo rozumieš zákonom obchodu.
Dokážeš klientom načúvať, lebo vieš, aké dôležité je budovať s klientom zdravý obchodný vzťah.
Očakávame, že budeš zdravo sebavedomý, lebo máš ambíciu osobnostne rásť.
Máš chuť sa neustále vzdelávať, lebo vieš, aké je to práve v dnešnej dobe dôležité.
Presnosť a precíznosť musia byť tvojimi silnými stránkami.
Jednoducho povedané, ak máš chuť patriť do podporujúceho tímu, robiť veci inak a byť silnou súčasťou nášho tímu, si na správnej adrese.
Ak cítiš, že toto by mohla byť práca pre Teba, urob prvý krok. Pošli nám svoj životopis a motivačný list (v ňom nám napíš, pretože nás to veľmi zaujíma, prečo by si rád u nás pracoval a prečo chceš prispievať k rozvoju FFR ) .

Zmyslom nášho internetového rádia je spájať a meniť svet k lepšiemu . Sme hrdí na to, že sa nám za 4 roky podarilo vybudovať rádio, ktoré oslovuje ľudí na celom svete. Počúvajú nás ľudia mladí i starší, nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách sveta , všade kde žijú naši rodáci . Naši poslucháči nás oslovujú „Familkovo - rádio bez hraníc“. Sme výnimoční v tom, že sa venujeme len pozitívnym správam, radi ľudí povzbudzujeme, motivujeme , informujeme a spájame , baví nás robiť im radosť.
Náš najnovší úspech je, že sme sa zaradili medzi 10 najpočúvanejších rádií na Slovensku na platforme RadiaSK a 6 v poradí v mobilnej appke SK RADIO ako jediné komerčné internetové rádio.
Naše rádio ponúka poslucháčom samú dobrú muziku a nielen to. Prinášame rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, rozprávame príbehy, ktoré píše sám život a podporujeme šikovných a kreatívnych ľudí, mladých hudobníkova spevákov , ktorí tu žijú medzi nami. A chceme dať vedieť o mnohých ďalších. Práve preto potrebujeme pomôcť s obchodom. Práve preto hľadáme možno práve Teba , aby si nám pomohol v teréne šíriť dobré meno nášho rádia a ponúkal marketingové služby našim zákazníkom.
Zároveň zabezpečujeme rental služby , zvuk,svetlo, podium , Dj, moderotor na rôzne eventy, firemné party, či festivaly.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4418149  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac